Поради

Кредит без кредитної історії

Часто, коли потрібні гроші, ми поспішаємо звернутися в банк. У рекламі, що крутять по телевізору, нам обіцяють кредит без відмови. Чи так це? Чому банки відмовляють людям без кредитної історії? Розберемо в цій статті. Помилки, які допускають "новачки" типові і для постійних користувачів банку.

ТОП 5 помилок, які не слід допускати:

1) Подавати кілька заявок на кредит в різні банки. Кожна заявка відбивається в вашої кредитної історії. Якщо банк бачить, що було подано кілька заявок, дає автоматичну відмову. Банки не довіряють тим, кому терміново потрібні гроші. Єдиний виняток, це заявка на іпотеку. Якщо ви допустили цю помилку, повторно можна буде відправити заявку не раніше, ніж через 3 місяці.

2) Обман з приводу працевлаштування та суми доходів. Банки дуже ретельно перевіряють "новачків". Всю інформацію, вони передають в службу безпеки і якщо буде хоч одна нестиковка, відразу отримаєте відмову.

Є й інший варіант розвитку подій. Деякі банки вимагають підтвердження ваших доходів у формі довідки банку. Таку довідку підробити вкрай важко і якщо банк виявить підробку, це загрожує вам кримінальною відповідальністю.

3) Занадто велика сума для кредитування. Якщо ви берете кредит в перший раз, можете не розраховувати на велику суму. Чим вище сума кредиту, тим вірогідніше, що вам відмовлять.

4) Невеликий стаж роботи, вік і т.д. У кожного з банків є свої умови для отримання кредиту. Це стаж роботи на останньому місці, стаж роботи за останні п'ять років, вік. Уважно читайте ці умови. Якщо ви не підходите хоча б по одному параметру, отримаєте відмову.

5) Неофіційна робота або фріланс. З величезною часткою ймовірності, ви отримаєте відмову. Банку потрібно офіційне підтвердження вашого доходу. Впевненість в тому, що ви зможете виплачувати кредит.

Якщо ви працюєте неофіційно, у банку виникають підозри, щодо вашого місця роботи. Якщо ваш начальник не працевлаштував вас, де ймовірність того, що він вас не звільнить на наступний день, після схвалення кредиту? Цей момент ретельно перевіряється банками. Вони роблять запити в пенсійний і страховий фонди. Фрілансерам ж обіцяє 100% відмова тому на думку банку, ви безробітний з непостійним джерелом доходу.

Порада: Беріть кредит в тому банку, в якому отримуєте зарплату. Якщо ви безробітний або фрілансер, попросіть про взяття кредиту працевлаштованого родича чи друга. У разі відмови одного банку, не звертайтеся в інші! Відмова в інших банках буде дорівнює практично 100%. Наступну заявку слід подавати через 3 місяці. Перед взяттям кредиту проаналізуйте, а чи зможете ви його виплачувати.

Ще одним варіантом буде оформити позику в МФО який видають першу позику без відсотків.

Ви могли це пропустити: зліт Bitcoin, рекорд Bakkt і проблема BCash

У Китаї стався сплеск інтересу до блокчейну, проект TRON анонсував співпрацю з «мегакорпорацією», ціна першої криптовалюти піднялася вище $ 10 000 і інші новини.

За останні два дні на ринку криптовалюти відбулося кілька подій, які можуть вплинути як на вартість окремих монет, так і на ринок в цілому.

У Китаї стався сплеск інтересу до технології блокчейн
Число пошукових запитів в WeChat по слову «блокчейн» зросла в 12 разів після промови голови КНР Сі Цзіньпіна в підтримку технології розподіленого реєстру. У той же час «Bitcoin» китайські користувачі стали шукати в два рази частіше. Подібна динаміка простежується і в США.
Платформа Bakkt оновила рекорд по торговим обсягам

25 жовтня обсяг торгів місячними контрактами Bakkt склав 1183 BTC. Це новий рекорд торгового майданчика, яка була запущена в кінці вересня. Оборот Чиказької товарної біржі (CME) в той же день склав 49 860 BTC.

Глава TRON анонсував партнерство з «мегакорпорацією»

Засновник проекту TRON Джастін Сан анонсував співпрацю з корпорацією, капіталізація якої перевищує $ 100 млрд. Сан пообіцяв розкрити подробиці наступного тижня. «Ця співпраця приведе до широкого поширення децентралізованих додатків TRON і токенов для мільярдів клієнтів», - пояснив глава стартапу.

У мережі Bitcoin Cash зафіксована підозріла активність

Невідомий майнер контролює понад половину хешрейта в мережі Bitcoin Cash. Аналітики порталу Zero Noncense порадили користувачам утриматися від проведення транзакцій з альтою до усунення проблем. Розробники криптовалюти в курсі цієї ситуації і шукають рішення.

Bitcoin подорожчав до $ 10 000 за кілька годин

У ніч на суботу вартість першої криптовалюти піднялася з $ 7500 до $ 10 000. У той же час обсяги торгів активом збільшилися на 220%, до $ 48 млрд. Зараз ціна Bitcoin становить $ 9400.

Де і як взяти кредит людині без роботи?

Пропозицій про кредитування на фінансовому ринку сьогодні достатньо. Ось тільки і вимоги по ним жорсткі: віковий ценз, довідка з місця роботи, стабільний дохід. А як бути тим, хто влаштований неофіційно або тимчасово не працює? На що можна сьогодні розраховувати і наскільки реально отримати кредит безробітному? У цій статті ми детально розглянемо основні фактори оцінювання клієнта.

Кредити без відмови: як мінімізувати ризик?

У кожного банку свій аналітичний відділ і своя служба безпеки для перевірки заявки. Тому, отримавши відмову в одній організації, не варто відступатися від задуманого. Тут діє головне правило: чим більше спроб, тим більше шансів отримати кредит. Навіть у непрацюючих громадян або тих осіб, у кого немає офіційного працевлаштування.

В першу чергу необхідно чітко визначитися з тим, чому отримав відмову. Адже іноді це пов'язано зовсім не з відсутністю довідки з місця роботи.

Серед основних причин для відмови можна виділити:

- Погану кредитну історію. Більшість організацій перевіряють історію в системі, щоб визначити, чи немає відкритих договорів, прострочень за попередніми позиками і т. Д. Вся ця інформація знаходиться в БКІ (Бюро кредитних історій), а профіль клієнта визначається в кількості балів. Кожна заборгованість, несвоєчасна оплата знижує цей рейтинг. Неправдиві відомості в анкеті і банальні помилки, неточності. Досить допустити одну помилку в паспортних даних, прізвища або назву організації, і аналітики автоматично відхилять заявку. Причина - підозра в шахрайстві.

- Соціальні фактори. Ні для кого не секрет, що банки дуже неохоче кредитують багатодітні сім'ї, жінок в декреті, неповні сім'ї і т. Д. Тому якщо ви ставитеся до однієї з таких категорій населення, то для гарантованого отримання кредиту можна підстрахуватися і надати додаткові аргументи на користь своєї платоспроможності, щоб підвищити кредитний рейтинг. Але як банк його визначає і що саме впливає на таку оцінку?

Визначення персонального кредитного рейтингу

Будь-якому рішенню про видачу позики передує перевірка платоспроможності клієнта - визначення рейтингу (кредитний скоринг-тест). У програму закладена функція оцінки фінансових ризиків в залежності від відповідей на питання певної групи. Тут все вирішує система: чим більше балів клієнт набирає за кожним показником, тим вище його шанси на успіх. Бали служать індикатором ризику для кредиторів, дозволяючи прорахувати ймовірність своєчасного погашення борг.

При оцінюванні враховуються такі параметри: вік; наявність працевлаштування; соціальне положення; сімейний стан; кредитна історія. Наявність офіційного працевлаштування - один з найважливіших критеріїв, який впливає на прийняття рішення. Це мінімізує фінансові ризики для банку і відразу ж переводить потенційного позичальника в статус надійного та платоспроможного.

Крім стоп-листа з конкретними причинами для відмови в кредиті, є і загальні чинники, які позитивно впливають на рішення банку. Гроші в борг охоче дають офіційно працевлаштованим громадянам, людям з високим достатком, особам, які володіють власним автомобілем, нерухомістю або земельною ділянкою. При цьому аналітики оцінюють не тільки загальне матеріальне становище потенційного позичальника, але і стабільність його заробітку.

Але для того, щоб банк схвалив заявку на кредит без офіційного працевлаштування, необхідно, щоб клієнт не мав прострочень в минулому і підтвердив свій стабільний дохід будь-яким способом.

Серед основних чинників успіху можна виділити наступні:

1) Стабільний дохід. Нехай навіть неофіційний. Це можуть бути кошти від здачі в оренду квартири чи будинку, приватний бізнес, відсотки по депозиту. Головне - довести банку, що ви здатні щомісяця погашати суму боргу за встановленим графіком.

2) Наявність нерухомості. В анкеті постарайтеся вказати максимальну кількість рухомого і нерухомого майна, щоб продемонструвати свою платоспроможність. Це може бути квартира, приватний будинок, земельну ділянку або автомобіль.

3) Поручителі. Багато банків охоче кредитують без довідки про доходи, якщо клієнт надає поручителів. Це мінімізує ризики і підтверджує серйозність намірів. Але поручителі теж повинні бути надійними з точки зору платоспроможності. Будьте готові до того, що їх кредитну історію банк перевірить теж.

4) Заставне майно. Не слід побоюватися програм, які видаються під заставу майна (квартира, автомобіль). Як правило, процентні ставки по таких позиках мінімальні, а рішення про видачу в більшості випадків позитивне.

5) Гарна кредитна історія. Навіть не маючи офіційної роботи, можна розраховувати на позитивне рішення, якщо в минулому були сприятливі відносини з банком. Якщо ж кредитна історія зіпсована простроченням, її можна поліпшити. Експерти рекомендують оформити невеликий цільовий кредит або карту, щоб швидко погасити позику, підвищивши тим самим бали рейтингу.

Де взяти кредит, якщо працюєш неофіційно?

1. Кредитний брокер. Щоб не витрачати часу на самостійний пошук організацій і подачу заявок, можна звернутися до кредитного брокера. Спеціаліст має цілий арсенал різних інструментів, які дозволяють отримати позитивну відповідь від банку.

2. МФО. Мікрокредітной організації, як правило, демонструють більш лояльне ставлення до клієнта і не так строго перевіряють документи і кредитну історію. Для отримання позики безробітному досить надати: паспорт; ІНН; вказати в анкеті приблизний рівень щомісячного доходу.

3. Карта з кредитним лімітом. Це зручний і простий спосіб отримання позики на лояльних умовах. Для оформлення такої картки довідка про доходи не вимагається. При позитивній історії звернень з позиковими коштами можна в майбутньому збільшити кредитний ліміт онлайн.

4. Приватний інвестор. Приватні кредитори пропонують гроші в борг на лояльних умовах. При цьому їх не цікавить кредитна історія і довідка з офіційного місця роботи. Ключовий фактор для позитивного рішення - стабільний дохід і заставне майно. Мінус такого кредитування - більш високі процентні ставки в порівнянні з пропозиціями банків.

5. Ломбард. Це перевірений спосіб для отримання грошей в борг. Ломбарди використовують свої методи перевірки клієнтів, і офіційне працевлаштування для оформлення тут не потрібно.

Старим тут не місце: 7 нових смартфонів

Знайомимося з моделями Palm, Vsmart Live, TCL Plex, realme XT, Motorola one action, Xiaomi Mi 9 Lite, Honor 9X. Ця осінь видалася врожайною на нові імена на ринку смартфонів. Там, де, здавалося б, уже давно і міцно панують відомі бренди, знайшлося місце і зухвалим новачкам, у яких є всі шанси уникнути їх помилок «старших». Що подвійно дивно, серед них є і далеко не китайські компанії.

В середньому сегменті стало по-справжньому спекотно: топові технології на кшталт безлічі камер, спритних процесорів і швидкої зарядки спустилися в середній сегмент, і тепер тут йде потужна боротьба, де на одному демпінгу далеко не заїдеш. Схожість характеристик змушує виробників шукати особливі боку своїх дітищ.

Palm

Колись відома марка Palm, що випускала як їх ще називали комунікатори. Це були дідусі сучасних смартфонів за всіма параметрами, але головне - вони задали тренд на верховенство екрану як основного елементу управління.

Модель свіжого смартфона називається точно так же. За розмірами новинка нагадує пачку жуйки або сірникову коробку. На тлі 150-200 г ваги великих смартфонів цей при своїх 62 г відчувається як щось невагоме. Логічне запитання: навіщо подібний девайс в 2019 році з його очевидним трендом на великі діагоналі екранів? В Palm відповідають так: в першу чергу для цифрового Детокс. Ні, відмовлятися від зв'язку повністю ніхто не змушує: без сімки девайс працювати не буде. Але скоротити потоки розважального контенту і повідомлень цілком реально. Для цього тут програмно заведений спеціальний режим. Будь-які сценарії, де вага і розмір мають значення: активний спорт (включаючи водний), час з сім'єю, в кінці кінців - телефон для дитини.

У Fortnite на таке не порубати, і в інстаграмі НЕ залипнеш, зате на зв'язку будеш. В іншому операційка Palm - це повноцінний Android: тут є всі сервіси Google і Play Market. Робити замітки, вносити нескладні правки в текстах або презентаціях, працювати з диктофоном, календарем, Google Fit і тому подібними речами тут не складає труднощів - для того Palm і створений. А ігри, кіно, музику та іншу доповнену реальність можна залишити «дорослим» телефонами.

Vsmart Live

Це, мабуть, самий раптовий новачок. В'єтнамська компанія - VinSmart Research & Manufacturer Joint Stock Company - це дочірня компанія величезного холдингу VinGroup, який, будучи місцевої ACME (a company that makes everything), генерує два з гаком відсотки ВВП країни. Півтора роки тому VinSmart почала робити смартфони нижнього і середнього сегментів на власному заводі холдингу, плануючи використовувати цей момент як одна з конкурентних переваг. Іншим таким можна назвати наявність екосистеми пристроїв (як це прийнято сьогодні, телевізори, розумні датчики і т.д.), а також наявність полігону для тестування новинок у вигляді цілого В'єтнаму.

Вершина лінії смартфонів бренду на сьогодні - модель Vsmart Live, що йде поперек азіатських шаблонів, зокрема, за рахунок партнерства з виробником процесорів Qualcomm. Це вже заявка на вищу лігу, в тому числі і за рахунок потенціалу спільними зусиллями пізніше випустити 5G-апарат. До такої можна віднести і AMOLED-дисплей, під який вбудований датчик відбитка пальця. Всередині у Live також варто тріо камер - на 48 Мп (F / 1.7), на 5 Мп (F / 1.9) і камера з широким кутом на 8 Мп (F / 2.2) - і батарея на 4000 мАч. Останній момент обіцяє вже близько півтори доби роботи - за рахунок належної оптимізації роботи софта і заліза.

TCL Plex

Велика китайська корпорація, що володіє брендами Alcatel і Blackberry. Як козирі тут збираються використовувати власний досвід другого за величиною світового виробника телевізорів, розвинену екосистему пристроїв аж до зубних щіток, а також доступ до технологій 5G і гнучких екранів.

В області звичних смартфонів нас чекає модель TCL Plex - апарати середнього сегмента будуть виходити саме під материнським назвою. Інженери попрацювали над IPS-дисплеєм, додавши йому стероїдів у вигляді власного чіпа NXTVision. Він попередньо обробляє зображення, зокрема автоматично підтягує SDR відео в HDR, насичує кольори, підвищує чіткість і контрастність та робить багато чого ще. Камер у новинки три: основний 48-Мп модуль від Sony, другий - для зйомки в умовах низької освітленості, а третій 16-Мп об'єктив - ширококутний на 123 градуси. Є режим зйомки відео в форматі 4К і уповільненої - з частотою 960 кадрів в секунду. Інша особливість моделі, не помічена поки у інших, - «четирьохпотоковий» bluetooth. Смартфон можна з'єднати одночасно з чотирма бездротовими пристроями і влаштувати щось на зразок сурраунд по периметру кімнати або танцполу.

realme XT

Ця марку є складовою частиною величезної китайської корпорації BBK, проте позиціонує себе як самостійного гравця, що перейняли частину експертизи і складальних потужностей марки Oppo. За заявами компанії, це дозволило істотно підвищити контроль якості в порівнянні з аутсорс-заводами на кшталт відомого Foxconn, де роблять в тому числі айфони.

realme XT - рідкісна на ринку модель з камерою на 64 Мп, що дає дозвіл фото в співвідношенні 9216х6912 пікселів. Цілком можна роздрукувати на півстіни. Цього дозволяє досягти фотомодуль Samsung GW1 - він на третину більше, ніж у випадку з 48-Мп камерою. В ході зйомки чотири пікселя тут об'єднуються в один, і при показнику світлосили F / 1.8 шість лінз дають вельми пристойний результат з претензією на кадри флагманських смартфонів. Окреме розвага - камера для макрозйомки, яка дозволяє робити знімки з відстані 4 см від об'єкта.

У realme XT програмно реалізували темний режим екрану. Проведені недавно на яблучному конкурента досліди показали, що він здатний зберегти до 30% заряду батареї. Остання здатна зарядитися до 55% за 30 хвилин, причому виробник заявляє, що за рахунок високого рівня струму і низького рівня напруги можна включати ігри прямо під час зарядки.

Motorola one action

Якщо ви не особливо слідкуйте за цікавими пригодами ІТ-брендів, то щодо «мотороли» треба запам'ятати головне: смартфони під цим лого знову звуться повністю - Motorola, а не Moto, як раніше. Свіжий претендент на місце в кишенях молодих користувачів - модель Motorola one action.

Чому молодих? Тому що головна особливість апарату - в ширококутної камери, що працює на пару з софтом. В результаті можна знімати горизонтальне широкоформатне відео, навіть якщо спочатку смартфон сидів в руці вертикально - це справжній порятунок для тих, кому складно утримувати «трубку» між мізинцем і вказівним пальцем, а також для очей всіх тих, хто потім дивиться на результати зйомки. Motorola one action - гідний представник середнього сегмента з Full HD + екраном діагоналлю 6,3 дюйма і батареєю на 3500 мАг.

Xiaomi Mi 9 Lite

Часом здається, що все нові пристрої від Xiaomi служать лише одній меті - нервувати і стимулювати конкурентів. Недавній стартап буквально днями потрапив на сьоме місце рейтингу Future 50, складеного Boston Consulting Group з метою відзначити світові компанії з перспективами довгострокового розвитку.

Xiaomi Mi 9 Lite, полегшена версія флагмана Mi 9, отримала фронтальну камеру для Селфі на цілих 32 Мп, при цьому основна камера йде з трьома фотомодуля. Серед останніх один - на 48 Мп, другий - ширококутний на 118 градусів, а третій відповідає за визначення глибини об'єктів і дозволяє робити ефект розмиття фону. Крім того, новинка оснащена вбудованим в екран сканером відбитків пальців і батареєю на 4030 мАг. Софт-розробники доповнили функцією AI Skyscaping: вона знаходить в кадрі небо і перетворює похмурий пейзаж в яскравий сонячний день. Для цього штучний інтелект системи навчили на 100 тис. Фотографій із зображенням неба.

Honor 9X

Ця модель в двох варіаціях з двома або трьома основними камерами. Наприклад, в тих випадках, коли критичний розмір екрану: у Honor 9X діагональ практично підібралася до 7 дюймів, селф-камера при цьому ховається в механічному перископі, щоб не заважати зображенні.

Модель з подвійною основною камерою йде в комплекті з NFC-чіпом, в той час як варіація з потрійною камерою позбавлена його. Але зате має ширококутним об'єктивом. З батареєю у Honor стабільний порядок - вона тут 4000 мАг. Крім того, система підтримує карти пам'яті до 512 Гб. Збережений в Honor 9X і роз'єм для навушників на 3,5 мм.

Як швидко виплатити кредит?

Втомилися від тяжкого фінансового тягаря кредиту і не знаєте, як погасити всі борги? Ця стаття буде корисна для вас! У ній ми розглянемо 7 ефективних способів погашення кредиту і знайдемо шляхи виходу зі складної ситуації.

Чим загрожує невиплата боргу? Перш ніж перейти до вивчення способів звільнення від прострочень і боргів, давайте розглянемо, в чому полягає небезпека несплати кредиту. Перш за все це:

1) Фінансова відповідальність. У разі прострочень платежів клієнту може бути нараховано неустойка, пеня, висунуто вимогу повернути всю суму боргу одноразово. 2) Майнова відповідальність. Виражається в конфіскації заставного майна за договором (автомобіль, квартира, будинок, банківські рахунки і т. д.). 3) Кримінальна відповідальність. Залежно від суми боргу позичальникові можуть загрожувати позбавлення волі або примусові роботи за рішенням суду.
7 порад, як швидко погасити кредит

Обов'язково скористайтеся наступними рекомендаціями:

1. Не беріть нових кредитів. Так, як би парадоксально ця фраза не звучала, але саме нові позики не дають можливості розплатитися за старими боргами. Людина потрапляє в своєрідний фінансовий капкан: для оплати заборгованості він змушений знімати гроші з картки, відкривати договори в інших банках. І вибратися з цього замкнутого кола дійсно складно. Саме тому важливо при підписанні контракту чітко визначити для себе, яку частку із загального доходу можна вільно віддавати в рахунок оплати кредиту. Якщо вийти за цю межу, заборгованість почне наростати подібно сніжному шару. Візьміть аркуш паперу і детально розпишіть свій борг і період, за який цю суму можна погасити, не вдаючись до нових кредитів.

2. Збільште щомісячний платіж. Так, на перший погляд це зробити непросто. Але спробуйте розрахувати, яку суму ви заощадите на оплаті відсотків, якщо достроково закриєте борг. Якщо є можливість підключити додаткові джерела для закриття боргу - використовуйте все, що є. Перш ніж підрахувати суму для збільшення щомісячного платежу, зверніться до працівника банку. Необхідно з'ясувати: як відбувається дострокове погашення; чи немає прихованих комісій і штрафів за дострокове погашення; чи потрібно писати заяву; в який день місяця можна здійснювати оплату і т. д. Всі ці фактори можуть суттєво вплинути на формування кінцевої суми.

3. Знайдіть додаткове джерело доходу. Це може бути: підробіток; додаткові зміни; тимчасовий сезонний заробіток; разовий проект; продаж непотрібних речей і т. д. Не варто впадати у відчай і розглядати цей період як тяжку фінансову кабалу. Чітко позначте час, яке вам необхідно на закриття боргів. Ключовий момент: строго стежте за тим, щоб кошти з додаткового заробітку витрачалися виключно на оплату боргу за кредитом. Такі підрахунки дуже добре мотивують і допомагають сформувати чітку стратегію подальших дій.

4. Максимально скоротіть витрати Важливо усвідомити, що без скорочення витрат виплатити всі кредити не вийде. Проаналізуйте всі свої доходи, витрати і залиште тільки найнеобхідніше: харчування; комунальні платежі; транспортні витрати; оплата за навчання. Тут потрібно бути максимально чесним перед самим собою і чітко визначити, від чого тимчасово можна відмовитися на користь швидкої виплати кредиту. У цей період уникайте походів по магазинах, онлайн-покупок, обходьте стороною розпродажі і складіть план раціонального, але економного харчування.

5. Міграція грошей з картки на картку Суть цього методу зводиться до того, щоб управляти переміщенням позикових коштів з картки на картку, позбавляючись від необхідності платити щомісячні відсотки за рахунок пільгового періоду.

Пільговий (грейс) період встановлюється кожним банком самостійно. В середньому він займає від 40 до 100 днів. У цей проміжок часу банк повністю звільняє клієнта від сплати щомісячної комісії, пропонуючи послугу кредитування практично задарма. Але хитрість полягає в тому, що людина рідко встигає повернути суму боргу за цей термін і поступово починає платити річні відсотки. З грейс-періодом потрібно бути обережним, уважно вивчивши умови його формування.

6. Метод сніжної кулі. Такий спосіб актуальний для тих, у кого відкрито відразу кілька договорів. Це можуть бути споживчі та нецільові кредити, карти і т. д. Складіть список всіх незакритих боргів і визначте черговість їх погашення. Відразу намагайтеся закрити всі дрібні суми, щоб максимально скоротити кількість договорів. По-перше, це дасть психологічне полегшення і дозволить побачити вихід з важкої фінансової ситуації. По-друге, допоможе заощадити. Відсотки по дрібних кредитах, як правило, найвищі. Через невеликі суми позичальник не звертає на це уваги і в результаті повертає банку борг майже в подвійному розмірі. Після закриття всіх дрібних кредитів і карт можна переходити до погашення великих сум.

7. Рефінансування боргу Зрозуміло, такий метод повністю від виплати кредиту не звільнить. Але він дозволить уникнути майнової та фінансової відповідальності, позбутися від сплати штрафної пені та укласти договір на більш вигідних для себе умовах. Така послуга допомагає: знизити річну ставку; позбутися від непотрібної страховки; об'єднати в один усі відкриті кредитні договори.

Кредит Шара © 2018-2019 | Згода користувача

Інформація, представлена на нашому сайті, узагальнена і носить ознайомлювальний характер. Умови кредитування і будь-які рішення, пов'язані з позиками і кредитами, обумовлюються і приймаються безпосередньо компаніями, що надають гроші в кредит. На нашому сайті не ведеться збір і зберігання інформації про користувачів, яка з'являється у формі заявки на отримання позики. Дана інформація буде доступна тільки мікрофінансовим організаціям, які займаються її подальшою обробкою відповідно до закону України «Про захист персональних даних».